Will / Matte Orange / Smoked
Will / Matte Orange / Smoked
Will / Matte Orange / Smoked
Will / Matte Orange / Smoked
Looklight Will / Matte Orange / Smoked

Looklight Will / Matte Orange / Smoked (5154)

Fiyat : ₺339,90(KDV Dahil)

Ürünümüz Fermuarlı Özel Kutusu,Garanti Belgesi ve Gözlük Mendiliyle Size Gelecektir💓

 

Looklight  gözlükler,

 

*POLARİZE olup %100 UV400 korumalıdır.

 

*Güneşten dünyamıza gelen ışığın dalga boyu 10-780nanometre arasındadır. Bu ışığın 400nm ve üzeri dalga boyu olanları gözlerimize oldukça fazla zarar verir. İşte %100 UV400 koruma demek dalga boyu 400nm ve üzeri ışınları camın geçirmemesi demektir. POLARİZE özelliği ise camın dışarıdan gelen ışıkların açısını değiştirerek gözümüze direk değil değişik açılardan çarpmasını sağlamasıdır.

 

*Çerçevelerimizin ise en önemli özellikleri şu şekilde sıralanabilir.

 

*Hafiftir, bu sayede bebek ve çocukların burun gelişimini olumsuz etkilemeyeceği gibi, estetik ameliyatlı burunlarında dostudur. 

 

*Ağır bir gözlüğü uzun süre kullandığınızda boyun ve baş ağrısına sebep olurken bizim gözlüklerimizde bu problemlerle karşı karşıya kalma ihtimaliniz yoktur.

 

*Esnektir, bu sayede düşme, çarpma veya ezilme gibi durumlarda zarar görmez şekil değiştirmez. İstediğiniz gibi çekip bükseniz bile gözlüğümüz eski formuna dönecektir.

 

*BPA içermez, BPA petrol türevi ürünlerin içinde bulunan kanserojen bir maddedir.

 

*Antibakteriyel ve Antialerjiktir.

 

*Ayrıca camlarımızın diğer bir özelliği herhangi bir kaza anında kırılmaması yerinden çıkmasıdır. Bu sayede camlar zarar görse bile parçalanıp göze zarar vermeyecektir.

 

* Toz boya ile renklendirilmektedir. Bu sayede hem sağlıklıdır hem de diğer markaların yaşadığı soyulma, renk atma ve benzeri sorunların hiçbirisini yaşamamaktadır. 

*/